Pro zaměstnance / Aktuality

06 / 09 / 2017

Pobytový a příměstský tábor organizovaný Novou Mosilanou

Ve dnech od 9. 7. do 15. 7. 2017 a od 10. 7. do 14. 7. 2017 Nová Mosilana organizovala pobytový a příměstský tábor.

Děti odjely na tábor dle plánu od Nové Mosilany v neděli kolem 9 hodiny. Vše se obešlo bez problémů a autobus vyrazil vzhůru týdennímu dobrodružství.

Současně v tomto týdnu probíhal i příměstský tábor. Děti se stravovaly v naší jídelně. Byly moc nadšené, když svoje maminky viděly na obědě. Ve čtvrtek si prohlídly Mosilanu, kde také strávily čas ve výtvarné dílničce.

14 / 06 / 2017

6. odborný zájezd do Itálie

Ve dnech od 8. do 11. června 2017 se 44 zaměstnanců zúčastnilo

  1. odborného zájezdu. Poprvé jsme navštívili náš partnerský závod v Mongrandu. Po příjezdu nás srdečně přivítal ředitel závodu pan Luca Rammela, bezpečnostní technik pan Stefano Drago a vedoucí výroby Marlane pan Stefano Piovan. V Mongrandu pracuje 250 zaměstnanců. Následovala prohlídka všech provozů, kde nám každý vedoucí představil své pracoviště. Návštěva byla zakončena výborným obědem. V Itálii jsme také navštívili dvě krásná města Stresu a Miláno.

Prohládněte si všechny fotografie v naší Fotogalerii.

13 / 06 / 2017

Prohlídka městečka Stresa

Stresa leží na břehu jezera Maggiore. Město je díky klidu a čistému životnímu prostředí využíváno k rekreaci, patří k němu i Borromejské ostrovy a hora Mottarone. Ve Strese pobýval Ernest Hemingway, který sem zasadil část děje knihy Sbohem, armádo. Město je vyhledávaným letoviskem vyšších vrstev. Borromejské ostrovy je skupina pěti ostrůvků na jezeře Lago Maggiore např. Isola Bella, zde majitelé nechali vybudovat palác s rozsáhlými okrasnými zahradami. Město je vyhledávaným letoviskem vyšších vrstev.

Ostrov Isola Bella

Prohládněte si všechny fotografie v naší Fotogalerii.

12 / 06 / 2017

Prohlídka Milána

Miláno je druhé největší italské město. Je slavné jako město obchodů a módy, jako sídlo opery La Scala a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Je zde také velká gotická katedrála a řada dalších památek. V Miláně je řada velkých bank, jsou zde sídla velkých firem (Pirelli, Alfa Romeo aj.). Ve městě sídlí 12 vysokých škol, slavné jsou zejména umělecké školy. S naší skupinou jsme navštívili katedrálu Narození Panny Marie nazývanou Duomo, prohlédli jsme si hrad Sforzesco, obrazárnu Brera a viděli jsme slavnou operu La Scala. Je to jeden ze světově nejproslulejších operních domů. Všichni účastníci zájezdu byli nad míru spokojeni.

Tímto bychom chtěli poděkovat vedení a. s. Nová Mosilana za krásné zážitky.

Prohládněte si všechny fotografie v naší Fotogalerii.

26 / 04 / 2017

Náborová prémie

23 / 04 / 2017

Firemní tarify od Vodafone

22 / 04 / 2017

Fotografie z VIII. Společenského večera

Letošní společenský večer patřil určitě k těm nejvydařenějším. Všichni návštěvníci přišli velmi elegantně oblečeni. Celým večerem nás provázel Zbyněk Loucký z rádia Petrov. Bohatý byl také program. Na podiu hrály kapely Nota Bene, Repesanty a Cimbálová muzika Ponava. Tanečního vystoupení se zhostil taneční klub Fortuna Zlín. Hlavním doprovodným vystoupením byla ukázka muzikálových písní v podání Aleny Antalové a Petra Gazdíka z Hudební scény Městského divadla Brno. Určitě neméně cenné bylo také představení Zuzany Fialové, která předvedla ukázku pole dance a vystoupení orientální skupiny Shaheen.

Krátce před půlnocí došlo na losování tomboly celkem 150 cen, mezi nimiž byly mimo jiné mobilní telefony, tablety, pračka a jako hlavní cena LED TV.

Věříme že, všichni zúčastnění se dobře bavili a těšíme se další společenský večer pořádány Novou Mosilanou.

Fotagrafie z večera naleznete zde

16 / 02 / 2017

Prázdniny s Novou Mosilanou

15 / 02 / 2017

VIII. společenský večer

Older — 2016