Referent-ka nákupu

Společnost Nová Mosilana a. s. hledá uchazeče na pozici referent-ka nákupu. Baví Vás jednání s dodavateli a vyjednávání o nákupních podmínkách, zajímá Vás i strojařina a nákup materiálu? Pokud si odpovídáte na vše ano, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Možnost růstu na pozici vedoucí nákupu (horizont dvou let)

Mzda:

Motivující mzdové ohodnocení

Pracovní poměr:

práce na plný úvazek

Smluvní vztah:

pracovní smlouva na dobu neurčitou

Vzdělání:

min. SŠ - vzdělání technického zaměření výhodou ne podmínkou

Jazyky:

anglický, italský výhodou

Benefity:
 • bonusy/prémie
 • příspěvek na penzijní/životní připojištění
 • příspěvek na dopravu
 • dovolená 5 týdnů
 • ubytování
 • vzdělávací kurzy
 • jazykové kurzy zdarma (AJ, IJ, RJ)
 • školení
 • závodní stravování
 • příspěvek na sport/kulturu/volný čas (až 8000 Kč/rok)
 • 13. mzda
Zařazení:

referent nákupu

Místo výkonu práce:

Brno

Nabízíme:

Náplň práce:

Vaším hlavním úkolem bude: odpovědnost za evidenci a zpracování objednávek, jednání s dodavateli ( tuzemskými i zahraničními ), zajištění logistiky, výběr nových dodavatelů a sjednávání obchodních podmínek, správa a aktualizace databáze dodavatelů, zpracování příslušné obchodní administrativy, kontrola obchodních dokladů
(dodací listy, objednávky apod. ), fakturace, koordinace a zajištění dopravy zboží, jednání se zákazníky, poradenská činnost.

A další činnosti jako: objednávání spojovacího materiálu tj. ložisek a příslušenství, manžet, těsnění, výrobků z gumy, hutního materiálu , kancelářských potřeb, ochranných pracovních prostředků, drogerie, nářadí, náhradních dílů dle výkresu, průmyslových čistících a mazacích prostředků... Občasný výjezd mimo výrobní areál– dovoz zboží.

Data jsou vedena v systému SAP.

Požadujeme:

Mám zájem o pracovní pozici

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti Nová Mosilana a. s., jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 3 roky ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná